Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу СЕО

Дата: 11.06.2024 12:49

Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Жовтанецької сільської ради https://zhovtanetska-gromada.gov.ua/ буде оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 50,00 га, розташованої біля села Вирів, для можливості визначення параметрів забудови та режимів використання території підприємства ТзОВ «Агро Л В Лімітед».

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються до: 25.06.2024р.

Адреса: 80431 Львівська область, Львівський район, Жовтанецька територіальна громада, с.Жовтанці, вул.Львівська, 2.

Відповідальна особа: Мільченко Олег Борисович.

Контактні дані: 0969508887.

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки становить 10 днів з дня її оприлюднення.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку, не розглядаються.

Ознайомитись із заявою можна за ПОСИЛАННЯМ