01 Серпня, 2023 р., 10:21
Оголошується прийом заяв з 03 серпня 2023 року по 09 серпня 2023 року включно, кандидатур до складу комісії з питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, від громадськості, міжнародних та громадських організацій, фізичних осіб. Висунуті кандидатури представників від громадськості включатимуться до складу комісії у мірі черговості надходження заяв, при цьому особи, які мають більше одного року досвіду роботи у сфері будівництва, протидії корупції, внутрішнього аудиту чи моніторингу закупівель, мають переважне право на включення до складу комісії. Прийом заяв за адресою: село Жовтанці вулиця Львівська 2 Львівського району Львівської області, телефон: 03254-33-133
28 Червня, 2023 р., 14:43
ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в с. Ременів, Львівського району, Львівської області, біля розробленого кварталу індивідуальної житлової забудови (в районі вулиць: П. Дорошенка, Б. Хмельницького, І. Мазепи і П. Тетері), по проектуванню двох земельних ділянок під паркові зони. Детальний план території розробляється КП «Кам’янка-Бузька архітектурно-планувальна група» Львівської районної ради, на замовлення виконавчого комітету Жовтанецької сільської ради, за ініціативи жителів села Ременів. Основною метою даного детального плану є проектування двох земельних ділянок в зазначеній вище частині населеного пункту для облаштування паркових зон. Детальний план складається з графічних та текстових матеріалів. З розробленим проектом детального плану території можна ознайомитися, надати свої пропозиції та зауваження з 28.06.2023 року в приміщенні адмінбудинку Жовтанецької сільської ради (с. Жовтанці вул.Львівська, 2), контактні телефони: 3-31-33; 3-31-49. Термін надання пропозицій та зауважень - 1 (один) місяць. Громадські слухання по зазначеному вище проекті детального плану території заплановано провести в неділю 16.07.2023 року о 15.00 год., біля адмінбудівлі сільської ради в с. Ременів.
28 Червня, 2023 р., 14:42
ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Хмельницького Б. №107А, в селі Велике Колодно, Львівського району, Львівської області. Детальний план території розробляється КП «Кам’янка-Бузька архітектурно-планувальна група» Львівської районної ради, на замовлення виконавчого комітету Жовтанецької сільської ради, за ініціативи громадянина гр. Мандрик О.Я, власниці нежитлової будівлі, розташованої по вул.Хмельницького Б. №107А, в с. Велике Колодно, Львівського району, Львівської області. Основною метою даного детального плану є проектування земельної ділянки необхідної для обслуговування вказаної вище нежитлової будівлі. Детальний план складається з графічних та текстових матеріалів. З розробленим проектом детального плану території можна ознайомитися, надати свої пропозиції та зауваження з 28.06.2023 року в приміщенні адмінбудинку Жовтанецької сільської ради (с. Жовтанці вул. Львівська, 2), контактні телефони: 3-31-33; 3-31-49. Термін надання пропозицій та зауважень - 1 (один) місяць. Громадські слухання по зазначеному вище проекті детального плану території заплановано провести в неділю 16.07.2023 року о 16.00 год., біля адмінбудівлі сільської ради в с. Велике Колодно.
13 Червня, 2022 р., 09:00
Жовтанецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Новоставського НВК «ЗНЗ I-II ступенів-ДНЗ»   Жовтанецької сільської ради Львівської області.
06 Червня, 2022 р., 11:39
10 червня 2022 року відбудеться 21 чергова сесія Жовтанецької сільської ради. Із проектами рішень сільської ради   можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ
18 Березня, 2022 р., 12:24
У прикріпленому документі знаходиться інформація щодо застосування засобів захисту рослин у період з 18-03-2022 по 21-03-2022. Ознайомтесь, будь ласка. ДОКУМЕНТ
22 Лютого, 2022 р., 11:08
ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки площею 8,4065 га, кадастровий номер ділянки 4622182000:05:000:0528, розташованої на території Жовтанецької сільської ради Львівського району Львівської області, за межами с. Горпин.
18 Лютого, 2022 р., 17:39
24 лютого 2022 року о 15:00 год у Жовтанецькій сільській раді відбудеться публічний звіт голови Ярослава Деркача перед громадою за роботу та виконання бюджету за 2021 рік.