Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік

Дата: 20.04.2021 13:21

Фото без описуПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення сесії «Про встановлення  місцевих податків та зборів на 2022 рік»

Проект регуляторного акта - рішення сесії «Про встановлення  місцевих податків та зборів на території Жовтанецької сільської ради на 2022 рік».

Розробник проекту - фінансовий відділ Жовтанецької сільської ради.

Мета проекту - встановлення на території Жовтанецької сільської ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: Львівська область Кам’янка – Бузький район,  село Жовтанці, вул. Львівська, 2, виконавчий комітет сільської ради.

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному веб-сайті сільської ради за електронною адресою: https://zhovtanetska-gromada.gov.ua/

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я "Про встановлення місцевих податків  і зборів на 2022 рік"

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту рішення Жовтанецької сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території Жовтанецької сільської ради»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту рішення Жовтанецької сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку»