До уваги громадян!

Дата: 22.04.2021 09:28

Кам’янка-Бузький районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області проводить набір кандидатів для зарахування громадян у добровільному порядку до резерву служби цивільного захисту для заміщення вакантних посад рядового та молодшого начальницького складу, а саме:

- осіб рядового і начальницького складу, які звільняються із служби в запас Збройних Сил;

- військовозобов’язаних, які здобули освіту у закладах освіти цивільного захисту;

- військовозобов’язаних, які звільнилися з військової служби у запас.

Під час проходження служби у резерві служби цивільного захисту особи рядового та молодшого, а також середнього начальницького складу перебувають на спеціальному обліку ДСНС України - протягом строку дій контракту. Під час оголошення мобілізації (в тому числі цільової) громадянам, які перебувають на військовому обліку до лав Збройних сил України у зв'язку з воєнним, військовим станом, також настанням бойових дій, дані особи до мобілізації не залучаються та не беруть участь у бойових діях, а проходять службу на відповідних посадах пожежно-рятувальних підрозділів розташованих на території Кам’янка-Бузького району.

Для більш детальної інформації усім бажаючим проходити службу у резерві служби цивільного захисту звертатись за адресою:

Львівська обл., м. Камянка-Бузька, вул. Незалежності, 62.

тел.: 097-576-44-79 Ковалів Василь