У селі Жовтанці реалізовано проект по реконструкції вуличного освітлення

Дата: 25.12.2017 23:56

У селі Жовтанці адміністративному центрі Жовтанецької ОТГ завершили реалізацію проектів по реконструкції вуличного освітлення.

"Відтепер вулиці села освітлюватимуться за новітніми технологіями. Ремонт вуличного освітлення з використанням LED-технологій цього року реалізовано на вулицях: Великий Кут, Малий Кут, Загаївська, Космонавтів, Механізаторів, Річна. Загалом встановлено 149 LED-світильників", - проінформував голова громади Ярослав Деркач.

Нове освітлення сільських вулиць має нижчі показники споживання електроенергії, таким чином сучасні ліхтарі дозволять зекономити до 30% електроенергії. Також LED-світильники мають доволі довгий термін служби і значно кращі параметри освітлення дороги.

Як зазначив Ярослав Деркач, що у 2018 році в планах на 100% завершити роботи по реконструкції вуличного освітлення на всіх вулицях і провулках громади.