"Борцям за незалежність України!"

Дата: 24.08.2017 23:42

Фото без опису24 серпня у всіх храмах громади та на символічних могилах українських воїнів відбулися поминальні молитви.

Зокрема у селі Велике Колодно ранок 24 серпня зібрав чисельну громаду у місцевому храмі. Святкову подячну літургію очолив благочинний Кам'янка-Бузького деканату УПЦ КП митрофорний протоієрей отець Ярослав Шикула. Після літургії та подячного молебню громада села процесійно пішли до символічної могили "Борцям за Незалежність" на якій відбулася поминальна молитва за всіх, хто положив своє життя у всі часи за соборність та незалежність нашої Батьківщини.

Після закінченя молитви із словами привітання до громади звернувся голова об'єднаної громади Ярослав Деркач.

"Це свято особливе, бо сьогодні як ніколи ми потребуємо Незалежності! Ми маємо її більше чверть століття, та лише тепер ми усвідомлюємо її цінність! Сьогодні ми щиро молимось за мирне небо, за вояків, які  тримають на східному кордоні зброю за наше спокійне життя!

У ці нелегкі часи для українського народу, бажаю  міцного здоров’я, добра, мужності та стійкості, невичерпної життєвої енергії та оптимізму у всіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові добрі починання в ім’я Соборної Незалежної Демократичної України!"- сказав Ярослав Деркач.