Ремонт доріг своїми силами!

Дата: 15.07.2017 22:12

У суботу, 15 липня, попри вихідний день активні жителі нашої громади долучилися до благоустрою сіл. Зокрема в селі Велике Колодно чимало чоловіків вийшло щоб спільними зусиллями засипати критично-величезні вибоїни на одній із сільських доріг.

Вулиця Травнева у Великому Колодні ( та що на Печихвости) була аварійного стану. Тому жителі виявили бажання щоб долучитися до роботи на благо громади. Звернулись із пропозицією спільної роботи  до голови громади Ярослава Деркача, який підтримав таку ініціативу людей і забезпечив їх всіми необхідними матеріалами та і сам особисто долучився до роботи.
Добре потрудившись усі розійшлись задоволені, спостерігаючи на свій результат праці.

Також такі групи активних людей були зоорганізовані в с.Колоденці та с.Честині. Ініціаторами організації людей виступають активні депутати та члени виконавчого комітету Жовтанецької сільської ради.
Сільський голова, Ярослав Деркач, наголосив, що всіма можливими способами підтримуватиме такі ініціативи жителів громади. Адже лиш спільнею працею досягнемо успіху в громаді!