Одноголосно "За" виділення коштів на новий "Школярик" для учнів Жовтанецької громади

Дата: 23.09.2017 22:02

У п'ятницю 22 вересня відбулася тридцята (позачергова) сесія Жовтанецької сільської ради.

Головними питаннями на сесії були внесення змін та доповнень до рішення сесії Жовтанецької сільської ради від 30.12.2016 №2 "Про сільський бюджет Жовтанецької сільської ради на 2017 рік" та виділення коштів у розмірі 640 000 грн. на закупівлю нового шкільного автобуса (за співфінансуванням із обласною радою).

Інформуємо, що у підпорядкуванні відділу освіти Жовтанецької сільської ради є три шкільних автобуси, два з яких потребують ремонту. Тому для забезпечення нормального доїзду школярів у навчальні заклади громади необхідно закупити ще один автобус за що і одноголосно проголосували депутати на тридцятій позачерговій сесії.

Питання, що розглядались на сесії можна побачити тут.

Явка депутатів на сесії за посиланням.