Дата: 24.07.2024 17:14

Фото без опису

3 FPV дрони "Бомбер" загальною вартістю 78 тисяч гривень відправляються для 108 окремого гірсько-штурмового батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс", капеланом якої є отець Андрій Верес.

Один з дронів придбаний родиною загиблого Героя Широго Степана Зіновійовича, який віддав життя за Україну 09 травня 2023 р.
Дякуємо п. Оксані та п. Зіновію за вашу жертовність та ваш вагомий внесок. Боротьба вашого сина продовжується у вашій підтримці ЗСУ !

Два дрони придбані за донати жителів нашої громади, відповідального бізнесу та з допомогою особливих внесків від дітей с. Велике Колодно.
Дякуємо усім!

FPV дрони є невід'ємною частиною війських операцій завдяки своїм можливостям розвідки та здійснення ударів з точністю та безпекою.

Віримо у Збройні Сили України!
Разом до Перемоги !