Діти Жовтанецької громади активно допомагають ЗСУ!

Дата: 23.07.2024 12:11

Фото без опису

3 805 гривень для потреб Збройних Сил України передали юнаки із села Велике Колодно.

Діти із власної ініціативи влаштували справжній блокпост і 2 дні поспіль переконливо збирали донати.

Радіємо, що підростає свідоме покоління, яке всіляко допомагає у такий нелегкий час, і водночас боляче, що війна забирає у дітей безтурботне дитинство.

10 267 гривень задонатили учасники дитячо-юнацького табору, який відвідали минулого тижня у с. Жовтанці.

395 дітей та 190 підлітків мали можливість весело та корисно провести кілька днів. Організував табір Клуб Майбутнє церкви с. Грабовець, в команді якого працювало близько 80 волонтерів.

Вражає кількість всіляких ігор, естафет, майстер-класів, розваг та багато інших видів занять, в яких діти залюбки брали участь.

Дітей також частували смаколиками та напоями.

Окремо висловлюємо вдячність організаторам за чудове часопроведення для наших дітей та підтримку Збройних Сил України 🇺🇦

Також організатори запрошують на наступну зустріч вже 17 серпня.

6000 гривень передали діти із села Велике Колодно на підтримку Збройних Сил України.

Діти на канікулах марно часу не гають - активно волонтерять 🫶

Блокпост продовжує працювати та збирати донати. Цього разу ще й пригощали смачним лимонадом !

Дякуємо вам, діти !

Дякуємо за усвідомлення, дякуємо за активну позицію, дякуємо за ваші старання 🤗

Дякуємо вашим батькам, які виховують справжніх патріотів своєї країни 🇺🇦