82 150 гривень зібрано на підтримку Збройних Сил України на благодійному концерті у селі Вихопні Жовтанецької територіальної громади

Дата: 02.07.2024 09:43

Фото без опису82 150 гривень зібрано на підтримку Збройних Сил України на благодійному концерті  у селі Вихопні Жовтанецької територіальної громади.

У неділю, 30 червня, у селі Вихопні відбувся благодійний концерт за участі творчих колективів Жовтанецької територіальної громади та благодійна ярмарка на підтримку Збройних Сил України.

Молитовно благословили присутніх та помолились за Україну та її військо духовенство на чолі з військовим капеланом о.Андрієм Вересом. Хвилиною мовчання вшанували усіх Героїв, які загинули за Україну!

Захід продовжився із виступів творчих колективів Жовтанецької територіальної громади.

Жовтанецька сільська рада висловлює вдячність усім колективам та учасникам концерту за вашу невтомну працю, місцевим господиням, підприємцям та організаторам за чудову ярмарку, жителям та гостям села Вихопні за ваш вагомий внесок для підтримки Збройних Сил України та вашу згуртованість.

Кожен день українці доводять наскільки сильною нацією ми є. І кожен день спільними зусиллями ми наближаємо таку бажану для всіх Перемогу !

Дякуємо нашим Захисникам !

Слава Україні! Героям Слава !