Увага! Тимчасове відключення вуличного освітлення в населених пунктах громади

Дата: 11.06.2024 12:02

Фото без описуУвага! Тимчасове відключення вуличного освітлення в населених пунктах громади у зв'язку з важкою ситуацією в енергосистемі України!

Жовтанецька сільська рада повідомляє, що по усій території громади буде вимкнено вуличне освітлення. Це рішення пов’язано із важкою ситуацію в енергосистемі України внаслідок системних російських обстрілів та введення для регіонів лімітів споживання електроенергії.

Сподіваємося, що таке рішення не принесе значних незручностей, адже в літній період тривалий світловий день. А з 00:00 до 05:00 триває комендантська година.

Це тимчасовий захід, спрямований на заощадження електроенергії та зниження навантаження на електромережі. Вуличне освітлення буде відновлено одразу, як тільки ситуація з дефіцитом електроенергії в Україні стабілізується.

Дякуємо за розуміння!