Привітання зі святом останнього дзвоника

Дата: 07.06.2024 11:05

Фото без описуЛюбі діти, дорогі батьки та шановні педагоги Жовтанеччини! Вітаємо всіх вас зі Святом останнього дзвоника!

На жаль, вже третій рік поспіль це свято для українців має гіркий присмак, бо багато лиха принесла війна в українські родини. Проте воно залишається урочистим і хвилюючим, бо учні прощаються з вчителями та відправляються на літні канікули, а випускники залишають шкільне подвір’я назавжди і вирушають у доросле життя.

Нині воно особливо буремне та тривожне, проте, переконані, що кожен з вас, дорогі випускники, займе гідне місце в ньому. І куди б вас доля не закинула, примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали наші Герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави.

Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Україна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов і доброту.

Дякуємо педагогам і батькам за турботу, навчання та виховання дітей. Бажаємо і дітям, і дорослим безпечних канікул, світлих сонячних днів без вибухів та виття сирен. А головне - бажаю всім нам Перемоги та Миру!

Бережіть себе, близьких та Україну!

А ще - завжди шануйте та пам'ятайте наших Захисників! Адже завдяки саме їм є ми - УКРАЇНЦІ та наша рідна Батьківщина - УКРАЇНА!

Слава Україні! Героям слава!