У селі Жовтанці відбувся фестиваль духовної пісні «Великодні Дзвони»

Дата: 27.05.2024 12:10

Фото без описуУ неділю, 26 травня, у храмі Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ села Жовтанці відбувся фестиваль духовної пісні «Великодні Дзвони».

Захід було розпочато із спільної молитви за Україну, за наше військо та мир у наші державі!

Участь у фестивалі взяли хорові колективи

Зразковий дитячий хор «Аксіос» Народного дому с.Жовтанці та Жовтанецької мистецької школи, керівник - Марія Гунька

Хоровий колектив «Благовіст» храму Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ села Жовтанці, керівник Володимир Логін, настоятель храму- о.Ярослав Тищак

Хоровий колектив храму Святого пророка Іллі ПЦУ села Колоденці, керівник - Михайло Посіко, настоятель храму- о.Ярослав Шикула

Народний аматорський хор ім.Євгена Козака, хор храму Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього ПЦУ села Велике Колодно, керівник - Роман Лоза, концертмейстр - Марія Максимишин, настоятель храму- о.Ярослав Шикула.

Ансамбль викладачів Жовтанецької мистецької школи

Хоровий колектив храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ с.Горпин, Керівник - Галина Шварик, настоятель храму - о.Степан Михалко.

Усі колективи нагороджені подяками від декана Кам’янка-Бузького благочиння ПЦУ митрофорного протоієрея о.Ярослава Шикули та подяками від сільського голови Жовтанецької сільської ради Ярослава Деркача.

Захід завершився спільним виконання духовного гімну України «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!»

Дякуємо усім колективам за участь у фестивалі духовної пісні! Дай Бог і надалі натхнення та Божого благословення на творчі звершення у мирній Україні!