23 травня - День Героїв!

Дата: 23.05.2024 10:34

Фото без опису23 травня ми відзначаємо День Героїв. Свято величі духу українських воїнів, борців за волю України.

Цього дня ми вшановуємо пам'ять воїнів – борців за волю України, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА та Героїв Небесної Сотні та воїнів сучасної України.

Сьогодні ми особливо возвеличуємо і славимо звитягу та мужність Героїв-сучасності - Сил оборони України. Вони стали символом непереможності Української Нації і нині продовжують жорстоку боротьбу за цілісність і соборність нашої держави. Їх героїчний подвиг є прикладом самовідданості, патріотизму та національної самосвідомості для всіх прийдешніх поколінь.

Українські Герої сучасності довели всьому світу, що українці – не лише творці своєї власної історії. Ми творимо нову історію Європи. Вільного світу без кривавого московського режиму.

Вічна пам’ять всіх загиблим Героям у боротьбі за Україну.

Здоров’я та Божого благословення захисникам та захисницям України, які боронять нас від агресора!

Миру та перемоги над московським злом!

Дякуємо нашим Героям!

Слава Україні!