Дата: 03.05.2024 11:39

Фото без описуВійськовослужбовця старшого солдата ЗВІРА Володимира Васильовича нагороджено орденом «За мужність ІІІ-го ступеня» (посмертно)

У пʼятницю, 3 травня, у Жовтанецькій сільській раді начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал - майор Валерій ВАВРИНЮК вручив орден «За мужність ІІІ-го ступеня» (посмертно) сімʼї загиблого воїна Звіра Володимира.

Володимир народився 29 липня 1974 року с.Жовтанці Камʼянка-Бузького району Львівської області. Проживав із сімʼєю у селі Велике Колодно Жовтанецької територіальної громади.

3 травня 2022 року був призваний на військову службу за призовом за мобілізацією. Виконував бойові завдання в складі прикордонної комендатури швидкого реагування 105-го прикордонного загону імені князя Володимира Великого. Бойове хрещення прийняв в боях на Донецьком напрямку.

25 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в складі 79 одшбр потрапив під мінометний обстріл в районі населеного пункту

Новомихайлівка Донецької області. Від отриманих поранень несумісних із життям загинув.

Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року Nº35 - за мужність, відвагу, самовіддані дії проявлені під час виконання службово- бойових завдань із забезпечення захисту інтересів України на її державному кордоні солдат ЗВІР Володимир Васильович нагороджений державною нагородою орденом «За мужність III - го ступеня» посмертно.

Вічна памʼять і вічна слава Герою!