У Кам’янка-Бузькій ДПІ - «гаряча лінія»

Дата: 01.05.2024 12:33

Фото без описуНачальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області                    Тарас Печора провів сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань нюансів податкового законодавства.

У ході спілкування дозвонювачі були повідомлені, що з 1 січня 2024 року введена в дію нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи, у зв’язку із набранням чинності наказу Міністерства фінансів України від 28 серпня 2023 року № 467 «Про затвердження Змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрованого в Мін’юсті 18 жовтня 2023 року за № 1817/40873.

Тарас Печора наголосив, що деклараційна кампанія для тих, хто зобов’язаний задекларувати свої доходи, саме добігає кінця, а ті громадяни, хто має намір отримати податкову знижку, можуть подавати декларацію до кінця поточного року, тобто до 31 грудня включно.

Були й запитання щодо використання електронних сервісів ДПС України, порядку нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання, легалізації найманої праці та заробітної плати.

Чимало запитань стосувалося нарахування земельного податку та податку на нерухоме майно, в тому числі надання пільг окремим категоріям громадян.