Дата: 28.03.2024 17:05

Фото без описуВітаємо футбольну команду та наставників Жовтанецького ліцею з перемогою у зональних змаганнях з футболу Львівського району.

28 березня 2024 року у м. Рава-Руська відбулися змагання з футболу «Шкіряний м’яч» в рамках спортивних ігор школярів Львівського району у 2023/2024 навчальному році.

Змагались за перемогу команди з Жовтанецької, Кам’янка-Бузької, Жовківської, Рава-Руської, Куликівської, Добросинсько-Магерівської територіальних громад.

Команда учнів Жовтанецького ліцею під керівництвом Вербоватого Андрія Володимировича та Музуркевича Івана Олеговича здобули перемогу. Бажаємо їм розвитку у спортивній майстерності та перемог у майбутніх турнірах/змаганнях!