Вітаємо Ансамбль бандуристів «Dominus” (Керівник М.-В.Петрушинська) з ІІ-им місцем та званням Лауреата обласного огляду-конкурсу «Струни Кобзаря»

Дата: 25.03.2024 14:23

З метою популяризації кобзарського мистецтва у березні 2024 року відбувся дистанційний огляд-конкурс ансамблів бандуристів «Струни Кобзаря», присвячений 210-тій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Вітаємо учасників ансамблю та керівника із успішним виступом на огляді-конкурсі та бажаємо подальших творчих досягнень.

Понад 70 колективів конкурсу – це не просто число, а сузір'я талановитих музикантів, які своїм мистецтвом змогли здивувати та захопити глядача. Ваша активність та наполегливість є невтомним джерелом натхнення для всіх, хто мріє про високі досягнення у бандурному мистецтві!

Нехай струни бандури завжди звучать як шана української душі до великого Кобзаря, нехай українська пісня продовжує надихати та об'єднувати серця!

З глибокою вдячністю Збройним Силам України за можливість жити, співати та творити!