Вітання з новим навчальним роком

Дата: 31.08.2017 17:58

Дорогі учні, шановні вчителі, батьки!
Щиро вітаю вас з Днем знань і початком нового навчального року!

Урочисте і хвилююче свято сьогодні у навчальних закладах нашої громади. Щирими посмішками і букетами найкрасивіших осінніх квітів наповнилися шкільні подвір’я. Розпочинається новий навчальний рік, який означає відкриття нової, цікавої і часто нелегкої дороги – дороги до знань.

У цей день хочеться привітати усіх учнів, їх батьків та учителів, побажати усім успішного навчального року.

Особливі вітання першокласникам, які сьогодні поповнили ряди дружньої родини школярів і в житті яких відбудеться перший урок, відчиняться двері у чарівний світ знань, умінь і навичок. Упевнено мандруйте сторінками шкільних років. Бажаю вам успіхів у досягненні мрій і бажань.

А ось для учнів випускних класів свято знань сповнене теплим щемом, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю, аби накопиченого за всі шкільні роки багажу знань вистачило для продовження навчання у вищій школі. Бажаю вам жаги ставати ще кращими, сильнішими та успішними людьми на славу Батьківщині.

Вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог!  Тож зичу вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.

Зі святом! З Днем знань!

З повагою голова

Жовтанецької об’єднаної

територіальної громади                                                                                  Ярослав Деркач