Молодіжна рада при Жовтанецькій сільській раді: оголошено набір до складу ради

Дата: 10.11.2023 16:10

Фото без описуЗапрошуємо активну, енергійну, ініціативну молодь віком від 14 до 35-ти років долучитися до створення Молодіжної ради при Жовтанецькій сільській раді! Подати заявку можна до 1 грудня 2023 року включно.

Якщо бажаєте стати членом/членкинею Молодіжної ради – заповнюйте форму за посиланням: Анкета кандидата або звертайтеся у відділ соціально-економічного та культурного розвитку Жовтанецької сільської ради за адресою: вул.Львівська,2, с.Жовтанці. Контактна особа: Роман, тел. 068 970 27 82.

Молодіжна рада - це «голос» молодих людей у суспільстві. Вона допоможе молоді висловлювати свої думки та позицію, щоб бути почутою владними структурами. Склад молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосуваня за кандидатів. Власне набір триватиме до 1 грудня.

Молодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії виконавчих органів селищної ради та молоді територіальної громади, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі.