Ярослав Деркач привітав працівників культури з професійним святом!

Дата: 09.11.2023 16:08

Фото без описуВітаємо працівників культури з професійним святом!

Без традицій - нема культури, а без культури – нема нації.

Шановні працівники сфери культури та аматори народного мистецтва! Сьогодні, 9 листопада, ми відзначаємо ваше професійне свято. У цей день ми дякуємо людям, які присвятили своє життя важливій та благородній справі - плекати, відтворювати, примножувати духовні скарби нашого народу.

В умовах війни ми ще більше переконалися, наскільки вагомою є роль фахівців сфери культури та митців, чий досвід, талант, зусилля і спільні ініціативи допомагають тримати наш інтелектуальний та культурний фронт. Завдяки вам самобутня українська культура впевнено розширює кордони, стає все більш популярною та впізнаваною, допомагає відвойовувати території і серця.

Шановні працівники сфери культури! Дякуємо вам за те, що своєю щоденною працею ви вкотре доводите, що творчий, інтелектуальний, духовний потенціал нашої громади – невичерпний, а українська нація – незламна. Завдяки вам, творцям культури сьогодення, нам вдалося зберегти самобутність і колорит української культури.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо безкінечного творчого натхнення, злагоди, затишку в родинах та мирного неба!