Рятувальники Місцевої пожежної охорони Жовтанецької сільської ради взяли участь навчаннях із професійної та психологічної підготовки

Дата: 02.10.2023 10:17

Фото без описуУ пʼятницю, 29 вересня, працівники Місцевої пожежної охорони Жовтанецької сільської ради взяли участь навчаннях із професійної та психологічної підготовки з новопризначеним особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області, які проходили на території Бориславського навчально-тренувального полігону відбулися.

Разом з підрозділами ДСНС у навчаннях взяли участь бригади Державної служби медицини катастроф зі спеціальною технікою.

В рамках навчань проходило відпрацювання на 11 різних локаціях, де відпрацьовували алгоритм деблокування потерпілих при виникненні дорожньо-транспортної пригоди, одягання засобів індивідуального захисту, герметизацію витоку небезпечної хімічної рідини та деконтамінацію, працювали у складі ланки на свіжому повітрі, долали тунель із полум’ям, організовували роботу ланки ГДЗС при гасінні пожежі у будівлі, відпрацьовували саморятування з навчальної вежі, наступ на пожежу у гарячому тренажері, гасіння пожежі у резервуарах та горючих рідин. Фінальним етапом навчань стало гасіння піною амбара з нафтопродуктами.

Тож бажаємо, щоб здобуті під час навчань навички та вміння ви використовували тільки на умовних пожежах – під час тренувань чи змагань.