Дата: 03.10.2023 10:14

Фото без опису30 тон продуктів для жителів Херсонщини: із Жовтанецької територіальної громади відправили гуманітарну допомогу для жителів Херсонщини.

Жовтанецька сільська рада висловлює щиру подяку усім жителям громади, які долучилися до збору продуктів для жителів Херсонщини. Спільними зусиллями нам вдалось зібрати 30 тон продуктів, які днями були відправленні та уже доставлені у село Посад-Покровське Чорнобаївської територіальної громади Херсонської області.

Особлива подяка компанії «Контінентал Фармерз Груп», ФОП Баворовський Євгеній (с.Велике Колодно), ФОП Наум Іван (с.Новий Став), ФОП Причина Богдан (с.Жовтанці), ФОП Варещук Володимир (с.Новий Став) та ТОВ «ПРА АГРО» Яндва Роман Васильович, Павлів Андрій Петрович (с. Жовтанці) за надані безкоштовно овочі для постраждалих сіл Херсонщини. Дякуємо ФОП Вихопень Василь (с.Вихопні) за фінансову підтримку та допомогу у доставленні гуманітарної допомоги на Херсонщину.

Дякуємо також компанії Нова пошта Nova Poshta Humanitarian за безкоштовну доставку 5 тон продуктів (гуманітарної допомоги) із села Жовтанці на Херсонщину.