Вітання з Днем батька!

Дата: 18.06.2023 12:18

Фото без описуЗ Днем батька!

Тато — перша опора і підтримка для кожної дитини. Батьківська мудрість і турбота слугують нам надійним провідником у житті, адже саме батько дає нам ту безпеку, впевненість і віру в себе, які допомагають нам пізнавати світ, долати труднощі та всебічно розвиватися. Ми не звикли часто говорити про любов до батьків, бо ж і сама татова любов зазвичай стримана і небагатослівна, проте така ж щира і самовіддана, як і мамина. Щодня батьки своєю працею докладають зусиль для добробуту своїх дітей.

Тисячі українських татусів стали на захист нашої Батьківщини заради мирного неба над своїми нащадками. Тисячі діточок мріють обійняти свого тата, багато хто з них уже втратив тата назавжди. Наші щоденні надії пов’язані з тим, щоб якомога більше татусів повернулися до своїх родин живими і неушкодженими, щоб кожна дитина України мала щастя зростати поруч зі своїм батьком.

Хай живе Україна і кожна українська родина! Доземний уклін вам, дорогі батьки! Наша повага до вас така ж безмежна, як ваша турбота про нас.
З Днем батька!