З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 13:20

Фото без описуУ перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Другий рік поспіль ми відзначаємо це свято у стані війни. За цей час російська федерація забрала 483 маленьких життів українців, ще 986 покалічила та поранила, 19484 депортувала, 394 дитини зникли. Але кожна українська дитина має знати, що дорослі щодня борються за їхнє мирне та щасливе дитинство. Сьогодні нами пишеться нова історія України й у війні з агресором ми обов’язково переможемо.

Віримо, що скоро у нашій громаді та всій Україні замість повітряних тривог буде звучати щасливий дитячий сміх, народжуватимуться надії і здійснюватимуться дитячі мрії!

Любі діти! У цей день бажаю кожному з вас головного − мирного неба, а ще – добробуту і добра всім родинам, усім нашим діткам – здоров’я і радості й люблячих батьків поруч! Зичимо кожній дитині щасливого майбуття під мирним небом України!

З повагою, сільський голова Ярослав ДЕРКАЧ!