У День Героїв в Жовтанецькій територіальній громаді вшанували памʼять усіх загиблих Героїв, жителів нашої громади

Дата: 24.05.2023 10:42

Фото без описуУ вівторок, 23 травня, в День Героїв у Жовтанецькій територіальній громаді вшанували памʼять усіх загиблих Героїв, жителів нашої громади.

У спільній молитві отець Ярослав Тищак та отець Андрій Верес згадали українських Героїв з часів Київської Русі до Героїв сьогодення у війні з московським агресором.

23 травня стало символом тих, хто боровся і бореться за волю.

День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських захисників. Це свято лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, а також Героїв Небесної Сотні та сучасної національно-визвольної московсько-української війни.

Памʼятаймо наших Героїв, які поклали життя за волю і незалежність нашої неньки України. А також спільно молімося і трудімося за довгоочікуваний мир та Перемогу.