Жовтанецька територіальна громада отримала дві портативні зарядні станції

Дата: 04.04.2023 15:30

Фото без описуЗавдяки ПРООН та фінансовій допомозі Уряду Японії, в межах проєкту «Сприяння безпеці громадян України у відповідь на кризу, спричинену війною», Львівська ОВА отримала портативні джерела живлення.

3-го квітня, заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Олександр Кулепін разом із регіональним координатором Програми розвитку ООН у Львівській області Ігорем Назаром передали перші 40 портативних зарядних станцій Yeti 500X територіальним громадам Львівського району, зокрема і Жовтанецькій територіальній громаді.

«За підтримки Уряду Японії нам вдалося передати понад півтори сотні зарядних станцій для громад Львівщини. Вони забезпечать безперебійне живлення у найбільш критичні моменти, щоб кожна з семи десятків громад залишалися на зв’язку. Я радий сьогодні передати першу частину станцій для Львівського району. Наша програма працює на Львівщині з різними проєктами до яких ми охоче запрошуємо долучатися територіальні громади області», - резюмував регіональний координатор.

Довідково: Goal Zero - Power Stations Yeti 500X – це портативна зарядна станція малої потужності, яка призначена для живлення широкого спектра пристроїв, оснащена новітньою технологією зарядки, включаючи високошвидкісний порт Power Delivery. Портативна зарядна станція забезпечує безперебійне енергопостачання найнеобхідніший техніці, що дозволить продовжувати роботу та наближати нашу перемогу.