Дата: 30.03.2023 18:03

Фото без описуСьогодні, 30 березня, роковини загибелі Петра Якиміва, жителя села Жовтанці, сержанта 24 ОМБр імені короля Данила

Народився 12 липня 1990 року в багатодітній родині в селі Старий Милятин Буського району,тепер Золочівський район. Петро був шостою дитиною, зростав добрим, щирим, життєрадісним, працьовитим хлопцем. Навчався  в Новомилятинській школі ЗЗСО |-|||ст. Навчався в Природничому коледжі м.Львів, потім на заочному навчанні Івана Франка! У 2013 р. був призваний до лав ЗСУ. У 2014-2017 роках- учасник АТО. Нагородженний нагрудним знаком "Учасник АТО".

Одружився, народилася чудова трійня, яких він безмежно любив дітей! З перших днів війни пішов добровольцем в 24 ОМБр. імені короля Данила.

Дружина і рідні незнали, де саме є Петро,але він завжди казав, що все добре! Петро Якимів до останього свого подиху виконував свою присягу сержанта.

Аж після смерті рідні почули від побратимів в якому пеклі був Петро і вони.

30 березня 2022 року Петро загинув внаслідок бойового зіткнення та масового артилерійського обстрілу поблизу н.п.Попасна.
Нагородженний медалю " За мужність ||| ст.", нажаль-посмертно.

Петро Якимів був люблячим сином, братом, чоловіком і батьком.

Вічна пам'ять Герою України!