Ми вистояли! 24.02.

Дата: 24.02.2023 11:02

Фото без описуРік тому, вночі 24 лютого 2022 року сталося найбільше потрясіння в історії незалежної України — росія здійснила повномасштабне військове вторгнення на територію України. Ворог підступно напав на українські міста, поки люди спали. Кожен українець пам’ятає той жахливий день до найменших дрібниць і ці спогади залишаться в пам’яті назавжди.

Ворог розраховував, що страх зламає нашу волю. Але він помилився. Українці перетворили свій страх у лють, а біль — у зброю, що завдає агресору нищівного удару. Останній рік — історія запеклої боротьби українців за свою свободу, свій дім, свою країну. Це історія потужного згуртування та переродження нації.

Разом з усією Україною змінювалася і наша громада. За останній рік вона стала прихистком сотням внутрішньо переміщених осіб, волонтерським осередком та відважних Захисників. Сотні мешканців нашої громади зі зброєю в руках захищають суверенітет та територіальну цілісність України. Нажаль, маємо втрати серед наших відважних синів.

Вже рік вся країна, від сільських громад до міст-мільйонників, пліч-о-пліч самовіддано працює на здобуття Перемоги та відновлення права на життя у мирній та вільній країні. І ми неодмінно переможемо, бо за нами правда!

Слава Україні! Героям Слава!