Цього року вступні випробування та конкурсний відбір до вищих навчальних закладів запланована провести з 01 до 18 серпня 2023 року

Дата: 06.01.2023 11:20

Цього року вступні випробування та конкурсний відбір до вищих навчальних закладів заплановано провести з 01 до 18 серпня 2023 року

До ВВНЗ прийматимуть осіб із повною загальною середньою освітою, за результатами незалежного оцінювання та за результатами проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовки та медичного огляду.

На навчання відбиратимуть осіб віком 17 років у рік вступу до 30 років, які здобули повну загальну середню освіту з поміж цивільної молоді, випускники військових або військово-морських ліцеїв і ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за контрактом.

Також здобувати освіту зможуть резервісти та військовозобов’язані з повною загальною середньою освітою, що не мають військових звань офіцерського складу.

Переваги навчання у військових навчальних закладах та військових коледжах сержантського складу:

- повністю безкоштовне навчання;

- під час навчання виплачується стипендія;

- забезпечення житлом під час навчання;

- повне забезпечення побутових умов(душові кімнати, пральне обслуговування, культурно-розважальні програми, заняття спортом)

- отримання сучасної престижної спеціальності рівня “Бакалавра”, “Магістр” - сумісної в цивільних професіях;

- отримання диплому європейського рівня;

- стовідсоткове працевлаштування після закінчення навчального закладу;

- можливість підвищити рівень володіння іноземною мовою;

- під час навчання курсанти виконують вправи стрільб з вогнепальної зброї;

- повне забезпечення речовим майном;

- отримання посвідчення водія категорії В,С

- безкоштовне медичне забезпечення та лікування;

- на час навчання щороку надається дві відпустки ”Зимова” (2 тижні), “Літня”(1 місяць);

- безкоштовне 3-х разове харчування, по типу вибору страв та продуктів за вподобаннями;

- високий рівень забезпечення після закінчення ВВНЗ;

- соціальна гарантія (передбачена законодавством щодо прав та гарантій військовослужбовців);

- можливість подавати документи на вступ у вищий військовий та цивільний навчальний заклад одночасно.

Вищі військові навчальні заклади, що проводять відбір кандидатів у 2023 році

-Національна академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

-Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба;

-Військова академія м. Одеса;

-Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

-Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут;

-Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова;

Другий відділ Львівського РТЦК та СП запрошує усіх бажаючих на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових коледжів сержантського складу у 2023 році.

За додатковою інформацією звертатися у другий відділ Львівського РТЦК та СП за адресою: Львівська обл., м. Кам’янка-Бузька вул. Шевченка,57

Телефон для довідок: 098 247 90 29, 066 928 19 60