Вітання з Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2022 10:11

Фото без описуШановні захисники України!
Щиросердно вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру українців.

Вже дев’ять років День Збройних Сил України відзначається в умовах війни. І тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають свою землю зі зброєю в руках.

На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих наших героїв і низько схиляємо голови перед їх родинами, які віддали свої життя під час війни з російськими загарбниками.

Збройні Сили України є справжньою національною гордістю, гаранти національної безпеки України. І в цей святковий день, сердечно вітаємо всіх військових зі святом і висловлюємо щиру вдячність українським військовим, які сьогодні стоїть на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси країни.

Щиро зичимо усім Вам ПЕРЕМОГИ та миру у нашій неньці Україні!

Слава Україні! Слава її Збройним Силам!