Вітання з храмовим святом релігійній громаді Вмч.Димитрія села Печихвости!

Дата: 08.11.2022 07:24

Фото без описуВсечесні отці, дорогі парафіяни та гості храмів
Вмч. Димитрія Солунського села  Печихвости!

Щиро вітаємо Вас із храмовим  святом!

Нажаль, війна внесла в наше життя свої корективи, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями і має гіркий присмак. Багато хто з вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, від чоловіків, синів, братів та друзів, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. І ми не можемо ні на хвилину про це забувати, маємо бути єдиними і згуртованими, спрямовувати всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу!

Щиро просимо у Бога берегти наших воїнів, допомогти їм вигнати ворогів з української землі, повернути мир.  Молимося за наших захисників. Нехай усіх береже Бог.

Бажаю зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами,  з вірою та впевненістю у майбутнє України!

8 листопада  2022 року!