Запрошуємо до участі в проекті «Крила» жінок із Жовтанецької територіальної громади!

Дата: 31.10.2022 09:52

Фото без описуЧи знаєте ви хоч одну жінку у своєму оточенні, котра:
- не має постійного заробітку
- хоче відкрити власну справу, але не знає з чого почати
- багатодітна мама
- живе в місці, де є недостатньо можливостей для професійного розвитку (жінка, котра проживає на території, де реалізовується проєкт)
- жінка з інвалідністю, або має дітей з інвалідністю
- потрапила в кризові обставини, до прикладу: внутрішньо переміщена особа, дружина військовослужбовця, має скрутне фінансове становище чи постраждала від насильства

Якщо принаймні на одну із цих тез у вас відповідь ТАК, обов’язково розкажіть цим жінкам про Майстерню можливостей. Програма допоможе їм виростити власні крила для того, щоб вони стали на власний шлях до зростання й економічної безпеки.

В проєкті можуть взяти участь жінки:
від 18 років, які є непрацевлаштовані або ті, хто має нестійку сезонну зайнятість, мають бажання розвиватися та готові реалізовувати свої мрії.

Старт програми в листопаді 2022 року.

Участь у проєкті безоплатна і потребує залученості протягом кількох місяців. Упродовж цього часу, ви відвідаєте курс з шести групових занять (тривалістю до чотирьох годин кожне) та мінімум п’яти індивідуальних занять (тривалістю до півтори години кожне).

За детальною інформацією звертайтесь:
 Уляна 097-910-66-82

Проєкт Крила впроваджує БО "Фонд Горіховий дім" в партнерстві з Пакт за підтримки Уряду Канади!