Дата: 24.06.2022 11:26

Фото без описуТриває новий набір жінок Жовтанецької ТГ на проект "КРИЛА МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ЖІНОК"

Це унікальна можливість для жінок Жовтанецької територіальної громади!

Знаєте жінок, які розбудовують власну справу або мають бізнес-ідею? Яким бракує знань, навичок та підтримки? Які дуже мотивовані? Поділіться із ними інформацією про проект!
Це вже третій набір, а випускниці попередніх наборів вже пройшли мотиваційне навчання, тренінги по працевлаштуванні та започаткуванню власної справи. Дехто отримав роботу, дехто розробив бізнес-план і виборює перемогу за отримання фінансової підтримки, а деякі жінки пройшли навчання в ІТ-сфері. Загалом з громади участь взяли більше 40-ка жінок, 6 з яких уже отримали фінансову допомогу для відкриття власної справи. Більше 15 жінок взяли участь в ІТ-курсах та 10 учасниць пройшли тренінг на працевлаштування.
Проєкт працює з жінками, надихаючи та мотивуючи їх до змін, надаючи їм знання та навички, потрібні при працевлаштуванні або започаткуванні власної справи.
За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону:
097 91 06 682 Щекун Уляна