«З піснею до перемоги»: артисти Львівської філармонії представили  музичну казку для дітей з внутрішньо переміщених сімей, які проживають на території нашої громади.

Дата: 14.04.2022 19:52

Фото без опису«З піснею до перемоги»: артисти Львівської філармонії представили  музичну казку Євгена Заставного на лібрето Василя Сагайдака "Подарунок лісового чарівника"  для дітей з внутрішньо переміщених сімей, які проживають на території нашої громади.

В межах мистецького проєкту "З піснею до перемоги! ", що відбувається за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації, артисти Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика з музичною казкою "Подарунок лісового чарівника" відвідали села Жовтанці та Велике Колодно.

Також, перед виставою, глядачам дарували свої пісні тріо «Крайня хата».

Попри війну, діти залишаються дітьми – бавляться, слухають казки, мріють. Ми хочемо, щоб діти, які приїхали зараз на Львівщину, знайшли тут не тільки тимчасовий прихисток, а й любов, радість, розуміли, що їм тут завжди раді і готові допомогти

Режисер вистави - заслужена артистка України Любов Фітьо. У ролях: заслужена артистка України Маріанна Лаба, Оля Фенюк, Віталія Голубнича, Оксана Ковальова, Ніна Карпінець, Іванна Ткачик і Станіслав Гоян.

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Львівська національна філармонія Євген Заставний