Де на Львівщині можна здати кров: перелік пунктів збору

Дата: 24.02.2022 14:57

У КНП "Кам'янка-Бузька центральна лікарня" (вхід з боку приймального відділення) знаходиться ДОНОРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ та проводиться збір крові!

Просимо Вас долучатися до цієї процедури, ми одне ціле і разом ми СИЛА!!

Здати кров може кожний громадянин віком від 18 та старше років, у якого немає медичних протипоказань, а саме:

1.Гемотрансмісивні захворювання.

2.Соматичні захворювання.

3.Оперативні втручання з приводу ампутації або резекції органа і трансплантації органів чи тканин.

4.Алкоголізм, наркоманія та форми ризикованої сексуальної поведінки, яка може призвести до серйозних інфекцій, що передаються через кров.

5.Психічні захворювання.

Донор з паспортом громадянина України в реєстратурі заповнює анкету, де відверто відповідає на всі питання. Дана анкета пропонується донору з метою виявлення первинної інформації про стан здоров'я особи, яка виявила бажання здати кров.

За інформацією просимо звертатися за телефоном +38 067-37-11-519 - Ольга Башнинін

Де на Львівщині можна здати кров: перелік пунктів збору:

Відділи переливання крові у м. Львові:

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова (вул. Івана Миколайчука, 9, м. Львів);

Львівський обласний центр служби крові (вул. Пекарська, 65, м. Львів) (Пн-Пт, 8:30-14:00)

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону (вул. Личаківська, 26, м. Львів)

Клінічна лікарня Львівської залізниці (вул. І. Огієнка, 5)

Перелік центральних і районних лікарень по області за посиланням http://www.health-loda.gov.ua/ukr/medychni0zaklady/257.html