Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки

Дата: 04.02.2022 14:40

«ПОВІДОМЛЕННЯ»

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки по вул. Ів. Франка, в с. Жовтанці, Львівського району, Львівської області, на території колишнього господарського двору, для облаштування стоянки автомобілів.

Детальний план території розроблявся ФОП Півторацьким Тарасом Михайловичем, на замовлення виконавчого комітету Жовтанецької сільської ради. Основною метою даного детального плану є проектування земельної ділянки на території колишнього господарського двору в с. Жовтанці, по вул. Ів. Франка для облаштування стоянки автомобілів. Детальний план складається з графічних та текстових матеріалів.

З розробленим проектом детального плану території можна ознайомитися, надати свої пропозиції та зауваження з 04.02.2022 року в приміщенні адмінбудинку Жовтанецької сільської ради (с. Жовтанці вул. Львівська, 2), контактні телефони: 3-31-33;  3-31-49. Термін надання пропозицій та зауважень - 1 (один) місяць.

Громадські слухання по зазначеному вище проекті детального плану території будуть проведені в неділю 20.02.2022 року о 15.00 год., біля Народного дому села Жовтанці.