У селі Колоденці відбувся традиційний Різдвяний фестиваль колядок та щедрівок

Дата: 24.01.2022 11:41

Фото без описуУ неділю, 23 січня, в Народному домі села Колодеці відбувся традиційний  фестиваль колядок та щедрівок творчих колективів Жовтанецької територіальної громади "Різдвяна зірка".

Мистецьке дійство зібрало багато учасників на сцені Народного дому села Колоденці. Віншували та колядували колективи із сіл Колоденці, Жовтанці, Вислобоки, Великого Колодно, Печихвости, Горпин та Вирів.

Із вітальним словом до присутніх звернувся митрофорний протоієрей о.Степан Михалко, настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ с.Горпин. Отець привітав усіх зі святом і зауважив, що дні Різдвяних свят дають віруючим настрій жити по-християнськи весь рік.

Голова Жовтанецької сільської ради Ярослав Деркач подякував усім колективам за коляди, за створений різдвяний настрій.

«Колядки, щедрівки нас збагачують, надають сили, енергії і віри, що все у нашій рідній Україні буде добре»,- сільський голова Ярослав Деркач.

Закінчився фестиваль спільним виконанням відомої колядки "Бог Предвічний".

Фестиваль колядок традиційно уже продовжився  у фоє народного дому. Творчі колективи продовжили співати, прозвучало ще багато відомих колядок.

Організатор фестивалю- відділ культури, сім'ї, молоді та спорту Жовтанецької сільської ради.