У храмі Преображення Господнього села Вирів відбувся фестиваль духовної та патріотичної пісні "Нащадки твої, Володимире!". ФОТО

Дата: 26.07.2021 09:58

Фото без описуУ неділю, 25 липня,  в храмі Преображення Господнього ПЦУ села Вирів відбувся фестиваль духовної та патріотичної пісні "Нащадки твої, Володимире!". Фестиваль приурочений 1033-й річниці Хрещення Київської Русі, 30-й річниці Незалежності України та 11-й річниці Перенесення ікони Матері Божої «Праворучиця» (мироточивої) до храму Преображення Господнього села Вирів.

Свято розпочалось з молитви і благословення священників Львівської та Львівсько-Сокальської єпархій УПЦ (ПЦУ).

Духовними та патріотичними творами з глядачами поділилися колективи  церковних громад Жовтанецької територіальної громади та міста Кам‘янка-Бузька:

-дитячий хор «Аксіос» с. Жовтанці (керівник Марія Гунька),

-хоровий колектив храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Горпин (керівник Галина Шварик),

-хоровий колектив храму Св. Пророка Іллі с. Колоденці (керівник Михайло Посіко),

-хоровий колектив храму Різдва Пресв. Богородиці м. Кам‘янка-Бузька (керівник Богдан Ковалюк),

-Народний аматорський хор ім.Євгена Козака храму Воздвиження ЧЖХГ с. Велике Колодно (керівник Роман Лоза, концертмейстер Марія Максимишин),

-жіночий вокальний ансамбль «Світлиця» храму Преображення Господнього с. Вирів (керівник Оксана Гнатів).

Глибоким духовним змістом були наповнені музичні твори, що зворушували серця глядачів і спонукали до роздумів над змістом людського життя, над суттю нашої християнської віри та незрадливою Божою любов’ю до кожного із нас.

Усі  колективи нагороджені  Подяками від Жовтанецької сільської ради та Церкви Преображення Господнього села Вирів.

На завершення святкового дійства зі словами подяки  виступив голова Жовтанецької сільської ради Ярослав Деркач, який подякував усім колективам за прекрасне виконання духовних творів.

Завершилося величне дійство церковним гімном «Боже великий, єдиний…»  у виконанні зведеного хору усіх учасників фестивалю.