Розпочато набір на програму “Креативна молодь змінить Україну”

Дата: 18.06.2021 10:57

Фото без описуУже третій рік поспіль Фонд Родини Богдана Гаврилишина / Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation у співпраці та за підтримки Українського культурного фонду реалізовує інтенсивне навчання проєктному менеджменту для молоді віком 18-35 років з сектору культурних і креативних індустрій.

Як повідомляє Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту, впродовж восьми тижнів відібрані до участі на конкурсних засадах молоді люди пройдуть інтенсивне онлайн-навчання за спеціально розробленою програмою, яка базується на міжнародних стандартах проєктного менеджменту, методах дизайн-мислення та психологічних теоріях, що в комплексі дозволить їм створювати ціннісно-орієнтовані проєкти, бути більш ефективними при реалізації своїх креативних ідей, знаходити партнерів та залучати фінанси, зробити свої проєкти більш медійними та популярними.

До участі у програмі запрошується молодь віком 18-35 років, а саме:

• Організатори / організаторки фестивалів і заходів
  • Менеджери / менеджерки креативних просторів
  • Креативні підприємці / креативні підприємиці
  • Інноватори / інноваторки у сфері культури
  • Митці / мисткині
  • Культурні менеджери / культурні менеджерки та куратори / кураторки.

Навчання за програмою відбуватиметься впродовж 8 тижнів у липні та серпні 2021 року.

Формат навчання: двічі на тиждень онлайн у робочі дні з 19:00 до 21:00. Обов’язковий доступ до ПК та інтернету впродовж навчання, адже це буде робота в групах та практика. Участь безкоштовна для відібраних на конкурсній основі учасників.

Реєстрація на програму триває з 14 по 24 червня (включно) за посиланням: https://bit.ly/3zrWnsw

Контакти менеджерки з комунікацій Фонду родини Богдана Гаврилишина: Маріанна Єлейко: +380506701510, mariannatic@gmail.com, press@bhfamily.org