«Безпека руху – це життя» - Тиждень безпеки в Ременівському ЗЗСО

Дата: 19.05.2021 17:09

Фото без описуРеменівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради висловлює подяку за проведення на високому професійному рівні профілактичної лекції-практикуму щодо дотримання правил дорожнього руху на тему «Безпека руху – це життя» серед учнів 5-7 класів:

-Начальнику відділення поліції №1 Львівського районного управління поліції Головного управління національної поліції у Львівській області – майору поліції ВІКТОРУ НОВАЧУКУ

-Інспектору сектору ювенальної превенції Львівського районного управління поліції Головного управління національної поліції у Львівській області – капітану поліції ТЕТЯНІ РІЗНИК

-Інспектору СРПП відділення поліції №1 Львівського районного управління поліції Головного управління національної поліції у Львівській області – лейтенанту поліції ВІТАЛІЮ ДМИТРАШУ

-Поліцейському СРПП відділення поліції №1 Львівського районного управління поліції Головного управління національної поліції у Львівській області – старшому сержанту поліції ОЛЕГУ РАТИЧУ.

Кожному учаснику дорожнього руху потрібно пам’ятати, що неухильне дотримання правил дорожнього руху, дисциплінованість та взаємоповага між учасниками руху – це запорука збереження власного здоров’я та життя!

З повагою, директор школи Наталія Романів.