Представник Жовтанецької ТГ взяли участь у навчаннях з організації взаємодії та вдосконалення навичок  під час гасіння пожеж у природних екосистемах

Дата: 30.04.2021 15:56

28 квітня 2021 року Львівська районна державна адміністрація під керівництвом заступника голови, начальника відділу оборонної роботи та цивільного захисту, начальника відділу НС Львівської міської ради спільно з рятувальниками Кам’янеччини та працівниками  Кам’янка-Бузького ДЛГП «Галсільліс», Таданівського лісництва ДП «Буського лісового господарства»   на території масиву Таданівського лісництва в с. Забужжя, Кам’янка-Бузької ТГ відпрацьовували організацію взаємодії та вдосконалення навичок  під час гасіння пожеж у природних екосистемах. До даних навчань також було залучено працівників поліції, керівний склад Кам’янка-Бузької, Новояричівської, Жовтанецької, Мурованівської, Доброшинської  територіальних громад.

Учасникам вдалося показати злагодженість дій і готовність до гасіння лісової пожежі.