ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки

Дата: 21.05.2020 15:44

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки по вул. Львівській №46в, в с. Жовтанці, Кам’янка-Бузького району Львівської області, для обслуговування нежитлової будівлі.

Детальний план території розроблявся КП «Камянка-Бузька архітектурно-планувальна група», за ініціативи колишнього власника нежитлової будівлі в с. Жовтанці по вул. Львівська №46в, гр. Широго Ю.В.  Даним детальним  планом  запроектовано  земельну ділянку площею 0,0458 га, призначену для обслуговування зазначеної вище нежитлової будівлі, розташованої в с. Жовтанці по вул. Львівська №46в. Детальний план складається з графічних та текстових матеріалів.

З розробленим проектом детального плану можна ознайомитися, надати свої пропозиції та зауваження з 22.05.2020 року в приміщенні адмінбудинку Жовтанецької сільської ради (с. Жовтанці вул. Львівська, 2), контактні телефони: 3-31-33;  3-31-49. Термін надання пропозицій та зауважень - 1 (один) місяць.

Громадські слухання по зазначеному вище проекті детального плану території будуть проведені в неділю 07.06.2020 року о 16.00 год. біля Народного дому села Жовтанці.