Ременівський ЗЗСО запрошує випускників 9-их класів на навчання в ІННОВАЦІЙНОМУ 10-му класі

Дата: 05.05.2021 16:03

Фото без описуРеменівський ЗЗСО запрошує випускників 9-их класів шкіл Жовтанецької ТГ для продовження навчання у 10-му класі в Ременівському ЗЗСО І-ІІІ ст. у класі інноваційного навчально-наукового виробничого комплексу "школа-коледж-університет-підприємство".

Навчаючись у 10-му класі  Ременівського ЗЗСО учні мають можливість стати одночасно студентом Національного університету "Львівська політехніка".

Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради разом з Інститутом підприємництва та перспективних технологій Національного університету "Львівська політехніка" за підтримки відділу освіти Жовтанецької сільської ради реалізовує проєкт Інноваційного навчально-наукового виробничого комплексу «Школа – Коледж – Університет – Підприємство»

Особливістю комплексу є те, що учням Ременівського ЗЗСО після здобуття базової загальної середньої освіти (після 9 класу) надається право приймати участь у конкурсі щодо зарахування на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки фахового молодшого бакалавра у навчально-науковому Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти в Ременівській школі (відповідно до Статті 8 Закону України «Про вищу освіту»).

Зараховані на навчання особи отримують статус студента Національного університету “Львівська політехніка” ще будучи 10-класниками Ременівського ЗЗСО.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 0676768098 (Софія Йосипівна)