Заклади культури Жовтанецької ТГ беруть участь в обласному конкурсі "Топ-10 кращих народних домів, мистецьких шкіл та бібліотек"

Дата: 15.04.2021 12:00

Заклади культури Жовтанецької ТГ цьогоріч беруть участь в обласному конкурсі «Топ -10 народних домів», «Топ-10 мистецьких шкіл» та «Топ-10 бібліотек». Переможців визначать на конкурсній основі в межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини у 2021 році.
Загалом із Жовтанецької ТГ, спільно із працівниками закладів культури, громадськими активістами та працівниками відділу культури, сім'ї, молоді та спорту Жовтанецької сільської ради підготовано та подано:

-1 заявку на конкурс «Топ-10 мистецьких шкіл»;

-3 заявки на конкурс «Топ-10 бібліотек»;

-6 заявок на «Топ -10 народних домів».
А також подано 4 проєктні заявки  у конкурсі  програми “Активуйся” (комплексної підтримки синергійних зв’язків релігійних громад та закладів культури на Львівщині) від Львівська освітня фундація у співпраці з Департаментом з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.

Дякуємо усім, хто долучився до написання, підготовки та подання документів на конкурс. Очікуємо успішних результатів конкурсу.