Представники Жовтанецької ТГ взяли участь нараді з питань цивільного захисту

Дата: 15.04.2021 10:11

Фото без опису14 квітня 2021 року працівники Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області під керівництвом голови Львівської районної державної адміністрації  Христини ЗАМУЛИ провели робочу нараду з представниками органів місцевого самоврядування Кам’янка-Бузької, Добротвірської, Новояричівської та Жовтанецької територіальних громад - з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту, техногенної, пожежної безпеки і завдань органів місцевого самоврядування щодо цього. Також було продемонстровано  пожежно – рятувальну техніку та проведено показове навчання.

Участь у нараді взяли старости Жовтанецької територіальної громади Галина Кравець, Андрій Гордієнко, Андрій Висоцький та перший заступник сільського голови Жовтанецької сільської ради Степан Янишин.

Під час проведення теоретичної частини семінар – наради до представників громад було доведено наступні питання:

• організація та здійснення заходів цивільного захисту і завдання громад щодо цього;
  • порядок організації взаємодії між громадами та підрозділами ДСНС;
  • доведення основних функцій ДСНС України;
  • забезпечення населених пунктів громад протипожежним водопостачанням;
  • порядок функціонування добровільних пожежних дружин, та місцевої пожежної охорони;
  • проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, заборона спалювання сухої рослинності, попередження пожеж в екосистемах;
  • порядок дій при виявленні ВНП.

Під час проведення показового навчання  було відпрацьовано  дії пожежно - рятувальних підрозділів при гасінні пожежі та рятуванні людей.