Спеціалісти Жовтанецької сільської ради готові для впровадження проєкту "Крила" у громаді

Дата: 19.03.2021 13:05

Сертифіковані спеціалісти відділу надання соціальних послуг та організаційно-правового забезпечення Жовтанецької сільської ради Христина Яцушко та Уляна Щекун готові для впровадження проєкту "Крила", який впроваджується у Жовтанецькій громаді організацією (за підтримки Уряду Канади) та з партнерами у Львівській області фондом "Горіховий дім"

Наші спеціалісти пройшли ряд тренінгів та готові організовувати заходи та семінари у нашій громаді в межах проєкту "Крила".

Проєкт направлений на те, щоб сільські жінки та особливо жінки з уразливих груп, вірили в свої сили, мали достатньо знань і навичок, знаходилися в «дружньому» середовищі, яке сприяло би зміцненню їхнього потенціалу, та були працевлаштованими або залученими до підприємницької діяльності.