Жовтанецька громада долучилася до проєкту «Крила»

Дата: 18.03.2021 12:15

Жовтанецька територіальна громада стала однією з 20 громад України відібраних для участі у проєкті «Крила» (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної свободи), що фінансується Урядом Канади та впроваджується організацією Пакт та в партнерстві з організацією Горіховий Дім (у Львівській області).

Голова громади Ярослав Деркач взяв участь в ознайомчій сесії із проєктом «Крила». Метою проєкту є посилення економічної безпеки та покращення економічного благополуччя жінок та найбільш вразливих груп в Україні, а це в свою чергу позитивно вплине на зростання загального добробуту населення громади, області. Проєкт направлений на те, щоб  сільські жінки та особливо жінки з уразливих груп, вірили в свої сили, мали достатньо знань і навичок, знаходилися в «дружньому» середовищі, яке сприяло би зміцненню їхнього потенціалу, та були працевлаштованими або залученими до підприємницької діяльності.

Програмою "Крила" та її впровадженням в нашій громаді займається безпосередньо відділ надання соціальних послуг населеню, які уже провели ряд семінарів та тренінгів для цільових груп проєкту.

Детальніше про проєкт ТУТ

Георгафія проєкту (див. на фото)