Жовтанецька громада подала 31 заявку на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив

Дата: 16.03.2021 15:39

Завершилася подача заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив, яка тривала до 1 березня. Відтак Жовтанецькою територіальною громадою подано 31 проєктну заявку по напрямках: «Освіта», «Культура», «Охорона здоров’я», «Вуличне освітлення», «Інші пріоритети» (дитячі майданчики, споортивні майданчики і тд). Усі заявки прийняті та зареєстровані.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив від Львівської обласної ради- це можливість залучити кошти для реалізації важливих проєктів у житті громади. Особливістю цьогорічного конкурсу є те, що до участі в конкурсі примаються заявки (проєкти) вартістю від 100 до 500 тисяч гривень, обов'язковою умовою є залучення громади та спонсорів до реалізації проєктів у вигляді фінансового внеску чи виконаних робіт.

Найближчим часом планується проведення засідання Конкурсної ради, яка підсумує результати подання заявок та скерує їх на оцінку Експертній комісії.

З нетерпінням очікуємо на позитивні результати конкурсу та втілення усіх ідей життя.

Детальніше з проєктами можна ознайомитися ТУТ.